Naujienos » Žiemos sportas

2013-02-21 11:47 (prieš 2 metus)

bobslejus-soci-AFP.jpg
AFP/Scanpix nuotr.

Sočio žiemos olimpinės žaidynės bus brangiausios istorijoje

Investicijos į Sočio žiemos olimpines žaidynes ir visą regioną sieks 50 mlrd. JAV dolerių, taigi tai bus brangiausios olimpinės žaidynės visoje istorijoje, praneša „Reuters“.

2010 metų žiemos olimpinės žaidynės Vankuveryje, Kanadoje, kainavo 3,6 mlrd. JAV dolerių, o kitose šalyse rengtų žaidynių suma balansavo ties 6 mlrd. JAV dolerių suma.

Naujienų agentūra „RIA Novosti“ praneša, kad privatūs investuotojai jau išleido žaidynėms 25 mlrd. JAV dolerių. Federaliniame ir regioniniame biudžetuose buvo numatyta, kad žaidynės kainuos 13 mlrd. JAV dolerių.

Metalų magnatas Vladimiras Potaninas skundžiasi, kad jo įmonė turi atlikti papildomų darbų už 530 mln. JAV dolerių. Jis siekia, kad valstybė sumažintų palūkanų normas jo 750 mln. JAV dolerių paskolai iš „Vnešekonombank“ ir taip prisidėtų prie statybų. Panašių pageidavimų turi ir kitas milijardierius Olegas Deripaska.

Investicijų kompanijos „Verno Capital“ partneris Bruce'as Boweris teigė, kad oligarchai gali grasinti valstybei.

„Tokiose derybose iki 2014-ų stipresnė yra oligarchų pozicija, nes jie gali grasinti valstybei, kad darbai nebus baigti laiku“.

Jis pridūrė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nori pagerinti Rusijos įvaizdį pasaulyje ir mano, kad olimpinės žaidynės yra puiki galimybė tai padaryti.

Dalinkis! Tapk draugu!

Šaltinis: logo sp posit

Susiję straipsniai

Iki žiemos olimpinių žaidynių Sočyje liko lygiai metai

2013-02-07 05:59 - Iki Sočio žiemos olimpinių žaidynių liko 365 dienos. Ta proga Rusijoje paleistas laikrodis, skaičiuosiantis laiką iki kitais metais vyksiančio svarbiausio sporto įvykio, praneša agentūra „RIA Novosti“.

Vladimiras Putinas pareikalavo atleisti olimpinio komiteto viceprezidentą Achmetą Bilalovą

2013-02-07 09:58 - Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas praėjus dienai po apsilankymo statomuose 2014 metų Sočio žiemos olimpinių žaidynių objektuose pareikalavo, kad būtų atleistas olimpinio komiteto viceprezidentas Achmetas Bilalovas,...

Žiemos olimpiadai besiruošiantys jos šeimininkai rusai jau dabar negaili sau pagyrų...

2013-02-11 10:50 - Nors iš atminties dar neišblėso Londono olimpinių žaidynių akimirkos, tačiau olimpinis karavanas juda toliau ir lieka vos metai iki žiemos olimpiados Sočyje atidarymo.

Latvijos vyrų ledo rinktinė iškovojo kelialapį į Sočio olimpines žaidynes

2013-02-10 09:09 - Latvijos vyrų ledo ritulio rinktinė iškovojo kelialapį į kitais metais Sočyje vyksiančias žiemos olimpines žaidynes. Latviai Rygoje laimėjo trečiojo atrankos etapo E grupės turnyrą.

Neįtikėtina: vos vieną profesionalią ledo ritulio komandą turintys slovėnai – jau...

2013-02-09 02:30 - Slovėnijos ledo ritulio rinktinė, turinti vos vieną profesionalią ledo ritulio ekipą ir galinti pasididžiuoti 140 ledo ritulio žaidėjų-slovėnų, važiuoja į Sočio olimpiadą.

Jūsų komentaras

Kiti straipsniai

TOP 5